کفسابی تهران
کفسابی چیست

کفسابی، خدمات کفسابی، سنگسابی پله، کفسابی تهران، کفسابی نانو کفسابی کرج، کفسابی پارکینگ، کفسابی خانه، کفسابی ایتالیایی، کفسابی و سنگسابی

کفسابی چیست؟

شاید شما چندین بار اسم کفسابی را شنیده اید! اما واقعا کفسابی چیست؟ کفساب به چه کسی گفته می شود و چه کاری انجام میدهد؟ کفسابی و سنگسابی با توجه به نام آن به معنای سابیدن سنگ، برداشتن لایه ای از روی سنگ برای براق نمودن، صیقلی کردن و از بین بردن لکه ها و ناهمواری های سطوح کف می باشد.کفسابی پاک ساب دارای چندین سال سابقه در کفسابی، سنگ سابی سطوح محیط خانه و از جمله آشپزخانه، کاشی و سرامیک، ادارات با هر نوع سطح پوششی، فروشگاه ها و مراکز خرید بزرگ، پارکینگ ها و سالن های با سطوح مختلف و هم چنین بیمارستان ها و مراکز پزشکی آماده ارائه خدمات کفسابی در تهران و سایر شهرستان ها می باشد.

کار کفسابی با استفاده از دستگاه های کفسابی انجام می شود به طوری که، دستگاه کفسابی یک الی چهار میلیمتر لایه از روس سطوح برمی دارد و این امر باعث درخشان شدن سطوح، از بین بردن لکه های سطوح و هم چنین تراز شدن آن می شود.   بهترین زمان برای کفسابی وقتی است که به تازگی سنگ ها را نصب کرده اید. در این زمان احتمال اینکه هم طراز نباشد وجود دارد. هم چنین زمانی که مدت زیادی از نصب سنگ ها گذشته باشد و رسوبات مختلفی ممکن است بر روی آن مشاهده کنید که کفسابی یکی از راه هایی است که باعث از بین بردن جرم و رسوبات می شود.

ممکن است کف سطوح خانه و یا محل کار شما با ریختن مایعات، رنگ، سوختگی های سطحی، شستشو با مواد اسیدی و شیمیایی و اوفتادن وسایل سنگین و نوک تیز باعث خراب شدن سطح شده و دچار ظاهر نامناسبی می شود و به طور چشمگیری درخشش و شفافیت خود را از دست می دهد. به نظر شما بهترین کار برای ترمیم سنگ سطوح ساختمان چیست؟ آیا به نظر شما لازم است کف ساختمان را تعویض کنیم؟ آیا نیاز به تعمیرات کلی داریم؟ این سوالاتی است که ابتدا به ذهن ما می رسد و باید از خودمان بپرسیم مشکل کجاست؟

بهترین راه شستوشو و کفسابی سطح مورد نظر بهترین راه برای بازگرداندن درخشندگی، براقی و صاف کردن سطوح می باشد. وقتی سنگ سطوح دچار ایراد ظاهری می شود، بهترین راه برای از بازگرداندن کیفیت واقعی آن، لایه برداری از سنگ است.

از جمله مزایای کفسابی می توان به از بین بردن تمام لکه ها، مواد اسیدی و هم چنین ترمیم کردن حفره های داخل سنگ نام برد. عملیات کفسابی و سنکسابی در تهران برای تمامی سطوح ساختمانی از جمله انواع سنگ ها از جمله سنگ دهبید، مرمر، گرانیت و همچنین بتن و سایر مصالح قابل اجراست.

اگر شما بخواهید به صورت دستی یا دستمال و مواد شوینده اسیدی قوی، سطوح کاشی و سرامیک، گرانیت، بتن و یا بخصوص پارکت را پاک کنید و لکه های روغنی، گرد و خاک موجود روی آن را پاک کنید، شاید بتوانید مقدار کمی از آنها را پاک و تمیز کنید اما نمی توانید آنها را براق و مانند روز اول کنید. زیرا این کار ممکن است به سطوح خانه و یا محل کار شما صدمه وارد، و شما نیز از انجام این کار خسته و یا ممکن است مواد اسیدی که استفاده میکنید به شما نیز صدمه وارد کنند. در این زمان شما نیاز مند افراد ماهر و شرکت های دارای تخصص کفسابی و سنگسابی کاشی، سرامیک، پارکت و … خواهید بود تا آنها با استفاده ازدستگاه های مخصوص کفسابی و سنگسابی به کمک شما آمده و سطوح مورد نظر شما را براق و صیقلی نموده و هم چنین باعث افزایش عمر مفید سنگ های سطوح خانه و محل کار شما شوند.

کفسابی پاک ساب

مهمترین دلیل برای انجام کفسابی و سنگسابی سطوح

 

دلایل متعددی وجود دارد که شما باید از آن ها مطلع باشید تا در آن زمان کار کفسابی و سنگسابی را بر روی سطح مورد نظر خودتان را انجام دهید. مهمترین دلایل کفسابی و سنگ سابی در زیر آمده است:

۱- عدم تراز بودن و ناهمواری های موجود بر روی سنگ های کف ساختمان

یکی از دلایلی که بسیار در ساختمان ها و سایر سطوح مشاهده می شود این است که سنگ های بکار رفته در کف ساختمان به صورت صاف و یک دست نمی باشد و این مورد در اکثر ساختمان ها وجود دارد. این امر باعث اختلال در رفت او آمد و یا بروز مشکل در حمل وسایل بر روی سطح شود. از این رو اکثر افراد این مشکل را مهم ترین دلیل برای خدمات کفسابی و سنگسابی میدانند

کفسابی پاک ساب

۲-  ریخته شدن مصالح ساختمانی و مواد شیمیایی بر روی سطوح کف ساختمان

یکی دیگر از مسائلی که منجر به انجام خدمات کفسابی و سنگسابی بر روی سطوح کف ساختمان می شود این است که، در انجام عملیات بنایی ساختمان در حال ساخت و یا تعمیرات، مصالح ساختمانی مانند: سیمان، ملات و … روی ساختمان ریخته و پاک کردن و تمیز کردن آن کار طاقت فرسایی می باشد و باعث کدر شدن سطوح می شود.

در این هنگام سطوح کف ساختمان ابتدا ساب زده می شود و بعد از آن عملیات کفسابی روی آن انجام می گیرد. پاک ساب با سابقه ای بیش از ۱۵ سال در امور کفسابی و سنگ سابی در بسیازی از پروژه های خود با این مسئله مواجه بوده و به شما این اطمینان را می دهیم که با انجام کفسابی بر روی این سطوح مشکل به صورت کامل برطرف خواهد شد.

۳-  آسیب دیدگی سطحی کف ساختمان

یکی دیگر از دلایلی که سطوح کف ساختمان نیاز به خدمات کفسابی نیاز پیدا می کند، آسیب دیدگی سطح جزئی سنگ و یا موزاییک کف ساختمان و یا خراشیده شدن آن توسط کشیدن اجسام سنگین روی سطح می باشد. در این هنگام با انجام عملیات لایه برداری توسط دستگاه های سنگسابی، آسیب ها و صدمات سطحی برطرف می شود و هم چنین از پیشرفت و رشد خرابی جلوگیری و باعث افزایش عمر سنگ ها می شود.

۴-  عدم پاک شدن لایه های چرک و سوختگی های سطحی و آلودگی ها با گذشت زمان

حتما این اتفاق برای شما اوفتاده است که پس از گذشت چندین سال، لایه بسیار نازک از چربی و آلودگی بر روی سنگ های سطوح تثبیت شده و به سادگی قابل پاک شدن نیست. به عنوان مثال رد لاستیک خودرو ها بر روی سطح پارکینگ ساختمان و یا کدر و سیاه شدن کف آشپزخانه پس از گذشتن زمان از عمده ترین نمونه ها هستند.

در این هنگام با انجام کفسابی بر روی سطوح می توان این لایه مزاحم را از کف سطوح پاک کرد و زیبایی و درخشش سطح را دوباره به آن برگردانید.

توجه داشته باشید که عمل کفسابی باید توسط استاد کار کفساب با تجربه  انجام گیرد و در صورت عدم رعایت اصول کفسابی ممکن است صدمه جبران ناپذیری به سطوح وارد شود. همچنین برای افزایش طول عمر سنگ های کف و هم چنین درخشندگی بیشتر سطوح می توانید از خدمات کفسابی نانو یا نانوساب و کفسابی ایتالیایی استفاده کنید. 

کفسابی

خدمات کفسابیسایت کفسابیکفسابیکفسابی تهرانکفسابی چیست؟کفسابی نانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *