کفسابی تهران
کفسابی نانو

کفسابی تهران، کفسابی ارزان، کفسابی ساختمان


کفسابی نانو

(مهمترین نکات در مورد کفسابی نانو یا نانو ساب)

کفسابی نانو چیست؟ مزیت های استفاده از نانو ساب چیست؟ کفسابی نانو بر روی چه سطوحی قابل اجراست؟ مراحل انجام نانو ساب به چه صورت است؟  قیمت کفسابی نانو در تهران چقدر است؟

اگر این سوالات برای شما پیش آمده است با خواندن ادامه مطالب می توانید جوابی برای آنها پیدا کنید. نانو ساب به عنوان یکی از روش های کفسابی جدید، طرفداران زیادی پیدا کرده است و با توجه به ویژگی آب گریز آن مورد توجه اکثر مشتریان کفسابی پاک ساب قرار گرفته است. برای اینکه از قابلیت های نانو ساب اطلاع پیدا کنیم ابتدا باید بدانیم نانو ساب چیست؟

بهترین کفسابی تهران

کفسابی نانو چیست؟

کفسابی نانو یکی از انواع جدید در خدمات کفسابی و سنگسابی تهران است. نانو ساب با توجه به نام آن ویژگی است که در آن از مواد ریزی در ابعاد نانو (ده به توان منفی نه) استفاده می شود. این کوچک بودن اندازه آن ویژگی های جدیدی را به انواع سطوح بخشید و باعث افزایش طول عمر آن می شود. لذا ما برای اکثر پروژه های کفسابی استفاده از مواد نانو در کفسابی را پیشنهاد می کنیم.

یکی از بزرگترین مشکلات در سطوح سنگی قابلیت جذب بالای آب و رطوبت است. یکی از مهمترین دلایل تخریب سنگ ها رطوبت می باشد که با نفوذ درون آن ها با گذشت زمان باعث فرسایش سنگ می شود. اما استفاده از نانو ساب در کفسابی، قدرت مویینگی آب را ازبین می برد و باعث جذب کمتر آب، رطوبت و یا حتی مواد اسیدی و شیمیایی به سنگ ها می شود و در نتیجه عمر مفید سنگ ها را بیشتر می کند.

کفسابی نانو در کجا و روی چه سنگی لازم است اجرا کنیم؟

ابتدا توجه کنید که لازم نیست عملیات نانو ساب بر روی تمام سطوح انجام شود. اگر محل مورد نظر شما در محیطی مرطوب، لکه های چربی یا تماس مستقیم با آب است از مکان هایی مانند: رستوران ها، هتل ها، آشپزخانه ها و یا … باید از نانو ساب برای مقاوم کردن سطح آن استفاده کرد. هم چنین بر روی سطوحی که سنگ های آن قابلیت جذب آب و سرعت تخریب زیادی دارند نیز بهتر است عملیات کفسابی نانو بر روی آن اجرا شود. توسیه می شود شهر هایی که در آن رطوبت بالایی برخوردار است مانند شهر های شمالی نیز از نانو ساب برای افزایش طول عمر سنگ ها و جلوگیری از یخ زدگی و فرسایش آن ها استفاده کنند.

یکی از قابلیت های مواد نانو استفاده شده در نانو ساب اجرا شدن آن بر روی تمامی سطوح از جمله دیوار های گجی، آجری، کف بتن ، گرانیت و … اجرا می شود. تنها باید توجه داشته باشید که مواد مورد استفاده با نوع سطوح مورد نظر باید متناسب باشد تا بهترین عملکرد را داشته باشند.

نحوه اجرای کفسابی نانو

یکی از مهمترین نکاتی که باید رعایت کنیم نحوه اجرای سنگسابی نانو است، زیرا رعایت نکردن یکی از مواردی که در زیر ذکر شده است، کیفیت نانو ساب را کاهش داده و در نتیجه خاصیت آن زودتر از بین می رود. داشتن تخصص و مهارت کافی یک کفساب ماهر می تواند کیفیت کار شما را تصمین کند، در نتیجه امور کفسابی خود را به افراد ناشناس و یا شرکت های کوچک و تازه کار نسپارید. هم چنین استفاده از مواد نانو مرغوب و استفاده از دستگاه های نانو ساب برای انجام آن نیز از اهمیت خاصی بر خوردار است. مهمترین مراحل انجام نانو ساب در زیر قید شده است:

 1. اولین و مهمترین کار پاک کردن سطوح از هرگونه آلودگی و لکه است.
 2. بهترین راه برای پاک کردن سطوح باید از عملیات کفسابی استفاده کرد تا سطوح کاملا صاف و بدون آلودگی شوند.
 3. پس از تمیز کردن و پاک کردن سطوح باید صبر کنیم تا سطوح کاملا خشک شوند.
 4. در مرحله بعد باید مواد نانو را به صورت یکنواخت بر روی سطوح پخش کرد، به گونه ای که مواد روی تمامی سطوح را بپوشاند.
 5. پس از ریختن مواد باید صبر کنیم تا مواد به عمق سنگ نفوذ و کاملا خشک شوند.
کفسابی در تهران

انواع مواد  نانو موجود در بازار

 1. مواد نانو ایتالیایی: این مواد نانو یکی از مرغوب ترین مواد نانو موجود در بازار می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است و در هم چنین قیمت بالایی نسبت به دیگر مواد دارد.
 2. مواد نانو ژاپنی: این مواد از لحاظ کیفیت نسبت به مواد نانو ایتالیایی، کمتر می باشد و عمدتا برای سطوح سنگ ، آجر، شیشه و … کاربرد دارد.
 3. مواد نانو اسپانیایی: این مواد عمدتا برای سطوح سنگ و آجر به کار می روند و مشابه مواد نانو ایرانی هستند.
 4. مواد نانو ایرانی: با توجه به تحریم های ایران و افزایش قیمت دلار این مواد در کشور به صورت کامل بومی سازی شد و از کیفیت قابل توجهی برخوردار استو عمدتا برای شیشه، آجر و سنگ به کار می رود.
کفسابی درجه یک

مزیت استفاده از نانو ساب در کفسابی

 1. درخشندگی بیشتر و طول عمر بیشتر سطوح
 2. کم شدن هزینه های شست و شو با توجه به عدم جب مایعات و لکه های چربی و آلودگی ها و …
 3. جلوگیری از یخ زدگی سطوح و آسیب دیدن سطوح
 4. مقابله با مواد خوردنده و شیمیایی از جمله اسید ها و…
 5. مانع از کدر شدن، مات شدن و تغییر رنگ سطوح
 6. جلوگیری از جلبک زدن در مناطق بارانی و مرطوب
 7. جلوگیری از جذب اشعه ماوراء بنفش خورشید
کفسابی راه پله

ویژگی های مواد کفسابی نانو

این مواد کاملا بی رنگ هستند و هیچ گونه تغییر رنگی بر روس سطح ایجاد نمی کنند.

مواد نانو قابلیت استفاده فراوانی دارد که می توان از آن بر روی شیشه و نمای بیرونی ساختمان نیز استفاده کرد.

این مواد باید با دستگاه مخصوص کفسابی نانو انجام شود.

در صورت استفاده از مواد نانو در نمای ساختمان، باعث افزایش طول عمر مواد و همچینی عدم نفوذ گردو غبار و آب به داخل ساختمان می شود.

کفسابی سالن

قیمت کفسابی نانو

همانطور که در ابتدا گفته شد، برای انجام نانو ساب باید عملیات کفسابی بر روی سطح انجام گیرد تا از هرگونه لکه و آلودگی تمیز شود. برای همین توصیه می شود  قبل از سنگسابی نانو حتما از کفسابی ایتالیایی همراه با رزین ساب ایتالیایی انجام گیرد تا سطح از هر گونه آلودگی پاک شود و هم چنین کف به صورت کاملا صاف و یکدست شود . در این صورت عملیات نانو ساب با کیفیت بهتری انجام می گیرد و طول عمر سطوح بیشتر می شود.

قیمت کفسابی نانو براساس متر مربع محاسبه می شود و با توجه به متراژ سطوح و جنس آن تعیین می شود. توجه داشته باشید که این عمل توسط یک کفساب حرفه ای باید انجام گیرد در غیر این صورت با کفسابی معمولی تفاوتی نداشته و اثر نانو ساب خیلی زود از بین می رود.

گروه کفسابی پاک ساب با بیش از ۱۵ سال سابقه کفسابی در تهران آماده ارایه خدمات کفسابی نانو به همشهریان عزیز در سراسر تهران می باشد.کفسابی انواع سطوح با بهترین کیفیت و هم چنین استفاده از بروزترین دستگاه کفسابی، کیفیت نهایی کار شما را تضمین می کنیم. جهت مشاوره و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید.

کفسابی

کفسابیکفسابی ارزانکفسابی ایتالیاییکفسابی تهرانکفسابی ساختمانکفسابی نانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *