کفسابی تهران

کفسابی ساختمان

(  بهترین کفسابی ساختمان در تهران)

کفسابی ساختمان، یکی از بیشترین خدمات کفسابی تهران انجام شده توسط کفسابی پاک ساب می باشد. هم چنین درخواست برای کفسابی ساختمان در حال افزایش می باشد. توجه داشته باشید که منظور از ساختمان، همه ساختمان های یک طبقه و چند طبقه، خانه های ویلایی، ساختمان های اداری، بیمارستان ها و … را شامل می شود. در موارد ذکر شده همه آن ها دارای یک ویژگی مشترک هستند، و تنها در رنگ و جنس آن با هم تفاوت دارند. کف و سطوح ویژگی مشترک بین تمامی ساختمان ها است و کف در همه آن ها وجود دارد، حتی می توان از پشت بام نیز به عنوان کف بام یاد کرد. کف سطوح به دلایل مختلف از جمله عوامل انسانی مانند: رفت و آمد زیاد، کشیدن اجسام سنگین روی سطوح، ماندن رد لاستیک، اوفتادن اجسام سنگین و نک تیز بر روی سطوح و … و یا به علت عوامل طبیعی مانند: باران، گردو خاک و … باعث فرسایش سطح و از بین رفتن زیبایی و درخشش آن می شود.

امروزه در با توجه به اهمیت ویژه به معماری و طراحی داخلی، کف سطوح ساختمان باعث بیشتر جلوه دادن زیبایی طراحی داخلی می شود. و با توجه به اینکه تعویض سطوح کف ساختمان هزینه بالایی دارد، در نتیجه درخواست برای خدمات کفسابی ساختمان بیشتر می شود.

توجه داشته باشید که کفسابی ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا کفسابی ساختمان شامل بیشتر خدمات کفسابی می باشد. کفسابی پله، کفسابی پارکینگ، کفسابی لابی، کفسابی انواع سطوح و … از جمله مواردی است که در کفسابی ساختمان انجام می شود و هرکدام نیاز به متخصص کفساب مربوط به خود می باشد و تنها کفساب ماهر و با تجربه قادر به انجام آن می باشد.

بهترین کفسابی تهران

چه زمان باید کفسابی ساختمان را انجام داد؟

در سه زمان مشخص، یاد عملیات کفسابی در ساختمان انجام داد:

 • زمان پایان عملیات ساختمان سازی

در زمان پایان عملیات ساختمان سازی بهترین زمان برای انجام کفسابی است . زیرا بسیاری از عملیات ساختمان بعد از سنگ شدن کف ساختمان انجام می شود و ریختن مصالح ساختمان و هم چنین وجود پستی و بلندی بر روی سطوح باعث ایجاد لکه و عدم مسطح شدن سطح می شود و به راحتی از روی سطوح پاک نمی شود و تنها با انجام خدمات کفسابی بر روی سطوح قابل رفع شدن هستند.

با عملیات کفسابی، لکه های موجود بر روی سطوح پاک می شود و همچنین ناهمواری، پستی و بلندی سطوح را برطرف کرده و سطوح را کاملا صیقلی و صاف می کند. توجه داشته باشید که هر سطح نیاز به دستگاه کفسابی مخصوص، استفاده از لقمه کفسابی متعدد و هم چنین مراحل مخصوص به خود است که توسط کفساب حرفه ای تعیین می شود.

 • زمانی که کف ساختمان کدرو آسیب دیده است و زیبایی خود را ازدست می دهد

زمانی که کف ساختمان به علل مختلف کثیف شده و بر روی آن انواع لکه های اسیدی، رد لاستیک، رفت و آمد و … به و جود آمده باشد و به شست و شو از بین نمی روند. هم چنین کف های آسیب دیده با گذر زمان گسترش پیدا می کنند و محل مناسبی برای آلودگی ها و کثیفی ها است و به راحتی برطرف نمی شوند.

در این هنگام با استفاده از خدمات کفسابی ساختمان و با لایه برداری از روی سطوح باعث از بین رفتن تمامی کثیفی و سیاهی بر روی آن می شود. هم چنین با استفاده از مواد رزین ایتالیایی و مواد جدید، سطوح آسیب دیده برطرف می شود و فاصله بین سنگ ها پر می شود، به طوری که به سادگی با لمس کردن نمی توانید شیار بین سنگ ها را تشخیص دهید. انجام کفسابی باعث برطرف شدن عیب های سطوح شده و عمر مفید سنگ را چندین برابر می کند.

 • زمان بازسازی و نوسازی دکوراسیون داخلی ساختمان

زمان بازسازی ساختمان یکی از موارد مورد تاکید در انجام کفسابی است، زیرا که عمر سنگ ها کم شده و ممکن است به دلیل کشیدن اجسام سنگین بر روی آن حتی آسیب جدی دیده باشند. هم چنین در باز سازی ممکن است، مصالح ساختمانی از قبیل گچ و سیمان بر روی آن بریزد که این لکه ها به سادگی از بین نمی رود.

در این زمان توصیه اکثر کفساب ها، انجام عملیات کفسابی در ساختمان است، زیرا باعث برگشتن زیبایی و درخشش سنگ ها می شود و با برطرف کردن آسیب های سطح، باعث افزایش طول عمر آن می شوید.

هم چنین با استفاده از خدمات کفسابی و سنگسابی روز مانند کفسابی ایتالیایی و کفسابی نانو می توانید این زیبایی و ماندگاری را دو چندان کنید.

مزایای انجام کفسابی ساختمان

 1. برگرداندن زیبایی چشم نواز روز اول به سطوح
 2. از بین رفتن ناهمواری ها و صیقلی کردن سطوح
 3. از بین رفتن شیار و سوراخ بین سنگ ها
 4. از بین رفتن محل تجمع میکروب ها و آلودگی ها
 5. افزایش زیبایی و جذب مشتری برای خرید و یا اجاره دادن ساختمان
کفسابی در تهران

عوامل اصلی قیمت گذاری در کفسابی ساختمان

قیمت گذاری ساختمان به دلایل مختلفی بستگی دارد که در زیر به چند مورد آن اشاره کرده ایم. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری دارید میتوانید مقاله مربوط به قیمت کفسابی را مطالعه کنید. انجام خدمات کفسابی در ساختمان های چند طبقه و یا مجتمع ها با توجه به تقسیم شدن هزینه کفسابی، مقرون به صرفه است.

 • نوع سنگ به کار رفته در سطوح

جنس سنگ به کار رفته در ساختمان، از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت کفسابی می باشد. زیرا سنگ ها یا توجه به نوع آن از دستگاه ها و لقمه های مخصوص به خود را دارد و تعداد مراحل عملیات کفسابی آن ها با یکدیگر فرق می کند.

سنگ هایی مانند: موزاییک، سرامیک، تراورتن و صلصالی به دلیل سختی کمتر از تعرفه پایینی برخوردار است. سنگ هایی همچون گرانیت و مرمر به دلیل سختی سنگ و زمان بیشتر عملیات کفسابی، قیمت کفسابی بیشتری را نسبت به سنگ های دیگر دارد.

 • متراژ محل کفسابی

متراژ محل کفسابی نیز یکی از عوامل مهم در قیمت گذاری کفسابی ساختمان است. زیرا هزینه های جابجایی و ایاب و ذهاب آن کمتر می شود و تخفیف بیشتری برای انجام کفسابی لحاظ می گردد. 

کفسابی درجه یک
کفسابی راه پله
 • موقعیت مکانی محل کفسابی

موقعیت محل کفسابی نیز یکی از دلایل تعیین قیمت کفسابی است، زیرا هزینه های رفت و آمد و جابجایی دستگاه های کفسابی نیز از در در تعیین قیمت نهایی تاثیرگذار است.

 • سابقه انجام کفسابی سنگ ساختمان

در صورتی که قبلا عملیات کفسابی بر روی سطوح ساختمان انجام شده باشد، هزینه کفسابی پایین تر می شود. زیرا پستی بلندی های و ناهمواری سطح گرفته شده و تنها برطرف کردن آسیب های سنگ و برطرف کردن لکه ها باقی مانده است و ایراد اطلی آن گرفته شده است. در نتیجه هزینه کفسابی به مراتب پایین می آید.

 • برق مورد نیاز دستگاه کفسابی

از دیگر عامل های تاثیر گذار قیمت کفسابی وجود برق تک فاز و یا سه فاز در ساخامان می باشد. زیرا که استفاده از دستگاه کفسابی سه فاز به مراتب زمان کفسابی را کاهش می دهد و هم چنین کفیت کفسابی نیز بهتر می باشد.

کفسابی سالن

کفسابی سطوح مختلف ساختمان

کفسابی تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *