کفسابی تهران
کفسابی در تهران

کفسابی در تهران


بهترین کفسابی تهران

( بهترین ارائه دهنده خدمات کفسابی در تهران )

 

به نظر شما بهترین کفسابی تهران کدام است؟ به نظر شما وقتی تصمیم به کفسابی و سنگسابی می گیریم، چه کار باید کرد؟ بهترین کفساب در تهران کجاست؟ به نظر شما مهم ترین معیار انتخاب کفسابی در تهران کدام گزینه می تواند باشد؟ کفسابی ارزان؟ استفاده از دستگاه کفسابی پیشرفته و لقمه ایتالیایی؟ سنگسابی که کار را به موقع تحویل می دهد؟ کفسابی درجه یک؟ کفسابی نانو؟ کفسابی رزین؟

تمامی میعیار هایی که در بالا بیان شده است جزء مهمترین گزینه ها برای انتخاب کفساب و یا سنگساب حرفه ای می باشد. در ادامه مهمترین گزینه های انتخاب کفسابی در تهران را بیان می کنیم تا بدون واسطه و مستقیم و با قیمت مناسب کفسابی ارزان را در تمامی نقاط تهران پیدا کنید.

بهترین کفسابی تهران

تاریخچه کفسابی در ایران

تاریخچه کفسابی در ایران به حدود ۳۰سال قبل برمی گردد، که توسط ایتالیایی ها به ایران وارد شد. در آن زمان به دلیل در دسترس نبودن دستگاه های پیشرفته کفسابی و هم چنین نبود نیروی متخصص کفسابی، خدمات کفسابی و خدمات سنگسابی با قیمت بالایی در ساختمان های تهران انجام می شد. اما با گذشت زمان و با وارد شدن دستگاه های کفسابی و سنگسابی و تعلیم دیدن جوانان ایرانی به حرفه کفسابی، خدمات سنگ سابی با قیمت مناسب تری در تمامی نقاط ایران مورد استفاده قرار گرفته است.

خدمات کفسابی و سنگسابی در تهران

شهر تهران با توجه به گستردگی و همچنین وجود ساختمان های نوساز و قدیمی نیاز بلقوه ای به بهینه سازی و تعمیرات و کفسابی دارد و اکثر شرکت های کفسابی در تهران مستقر شده اند. کفسابی  معمولا با دستگاه کفسابی تک فاز و سه فاز صورت می گیرد. در سنگ های نسبتا سخت مثل تراورتن، دهبید، معمولا ۱۰ بار عمل سنگسابی صورت می گیرد. اما سنگ هایی مانند موزائیک که از سختی کمتری برخوردار است معمولا پنج الی هفت دست عمل سنگ سابی انجام می گیرد. البته موارد ذکر شده با توجه به میزان خوردگی سنگ سطوح و تیرگی و ناهم سطح بودن آن متغیر است و کفساب حرفه ای میتواند تشخیص دهد که چند بار عمل کفسابی باید اجام گیرد.

انواع کفسابی در تهران

کفسابی درجه یک:

در این نوع کفسابی از رزین اپوکسی برای پرکردن درز سنگ یا موزائیک های شکسته مورد استفاده قرار می گیرد تا رزین هم رنگ سطح شده و همچنین پس از عمل کفسابی همرنگ سطوح شود. در این نو کفسابی از ساب ایتالیایی ( لقمه ایتالیایی ) برای براق شدن و سیقلی شدن سطوح استفاده می کنند و همین طور با توجه به در خواست مشتری با استفاده از مواد نانو کفسابی نانو نیز انجام می شود.

کفسابی درجه دو:

در این نوع کفسابی در مواردی که درز سنگ ها زیاد نیست و برای پایین آوردن هزینه ها مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش نیز مانند کفسابی درجه یک کفسابی ایتالیایی انجام می شود تا سطوح مانند آیینه صیقلی و براق گردد.

کفسابی درجه سه:

این نوع کفسابی جزء ارزان ترین کفسابی ها می باشد و تنها عملیات برس زنی سنگ انجام می گیرد و در تنها سیاهی و لکه های سیمان، گچ و … از روی سطوح پاک می شود و ناهمواری های سطوح از بین نمی رود. اما در فسابی درجه یک و درجه دو با توجه به استفاده کردن از کفسابی ایتالیایی سطوح همسطح می شوند.

کفسابی در تهران

چه مواقعی به خدمات کفسابی نیاز پیدا می کنیم؟

با توجه به شلوغی و ازدهام جمعیت در تهران، عموما محل هایی که در آن رفت و آمد بسیار زیاد است، سطوح آن عمدتا در معرض آلودگی، کثیف شدن و آسیب دیدن هستند، همچنین به علت افتادن اجسام سنگین و با نوک تیز امکان دارد کف سطوح دارای ناهواری های بسیاری می باشد. بیشتر این مکان ها شامل پارکینگ ها، راه پله و پاگردها، سالن انتظار و… یا مکان های عمومی مانند بیمارستان ها، کلینیک ها، ساختمان های اداری، سالن های خدماتی و … به صورت دوره ای نیاز به خدمات کفسابی دارد.

هر ساختمان و یا چیزی که ساخته می شود از اجزاء مختلفی تشکیل شده است که کف و یا سطح آن مهم ترین بخش هر ساختمان است. برای صیقلی شدن و پاکسازی کف ساختمان های نوساز و یا نیمه فرسوده، خدمات کفسابی به صورت دوره ای پیشنهاد می شود تا باعث افزایش طول عمر سنگ های سطوح گردد.

توجه داشته باشید که می توان هزینه های سنگین و زمانبر تعویض سنگ کف ساختمان را با انجام عملیات کفسابی به حداقل رساند. کفسابی و سنگسابی، بهترین روش هایی هستند که می توانید به صورت طبیعی سطوح ساختمان خود را مانند روز اول خود برگردانید.

همچنین با توجه به آلودگی کلانشهر تهران، عموما ظاهر و نمای ساختمان نیز کثیف و سیاه می شود. برای همین امر نیز از خدمات کفسابی، توصیه می شود که به صورت دوره ای از نماشویی استفاده کرده و با استفاده از مواد نانو زرین باعث افزایش طول همر نمای ساختمان و همچنین زیباتر شدن آن شوید.

عمده ترین دلایل استفاده از کفسابی در تهران

  • کفسابی و سنگسابی سنگ ساختمان، زمانیکه سنگ و یا سطوح دچار ترک و شکستگی و … شده باشند
  • کفسابی بتن، موزاییک و کاشی های قدیمی که باعث افزایش طول عمر آن ها می شود.
  • کفسابی برای از بین بردن ناهواری های سطوح و از بین بردن مواد ریخته شده از قبیل سیمان، گچ و …
  • ساب زنی و استفاده از پولیش برای جلا دادن هر چه بیشتر به سنگ ها و سطوح
  • سنگسابی برای جلا دادن سنگ های گران قیمت که تعویض آن مقرون به صرفه نیست

آماده سازی محیط و سطوح برای عمل کفسابی

کفسابی مانند دیگر کارهای ساختمانی نیازمند به برخی پیش نیازها است. توجه داشته باشد که در عمل کفسابی موارد زیر را رعایت کنید:

  1. یکی از مهمترین مسئله در کفسابی تامین برق دستگاه کفسابی است. توجه داشته باشید که قبل از انجام کفسابی با کفساب خود در این مورد مشورت بگیرید.
  2. قبل از عمل کفسابی حتما سطح مورد نظر را جارو کرده و سطح مورد نظر باید از گرد و خاک و ماسه پاک شده باشد.
  3. تمامی وسایل داخل محل کفسابی باید تخلیه شده و روی سطوح هیچ وسیله ای نباید مانده باشد.
  4. آخرین مساله در عملیات کفسابی تامین آب مورد نیاز برای دستگاه کفسابی است و محل خروج آن نیز در نظر گرفته شود.
کفسابی درجه یک

فرق میان سنگسابی و کفسابی چیست؟

 با توجه به نام کفسابی و سنگسابی به نظر می رسد که تفاوت هایی در میان این دو عمل باشد. اما در واقع عمل سنگسابی زیرمجموعه ای از عمل کفسابی می باشد و سنگسابی یکی از خدمات کفسابی است. عمل سنگسابی بر روی تمامی سطوح سنگی قابل اجراست.

شماره بهترین کفسابی در تهران را چگونه پیدا کنیم؟

کفسابی ساختمان باید توسط کفساب متخصص و حرفه ای انجام گیرد، زیرا در صورت عدم رعایت اصول کفسابی، باعث پوسیدگی سطوح و آسیب رساندن به موزائیک و سطوح شود که در برخی موارد غیر قابل جبران هستند. در تهران کفسابی های متعدد و متخصص زیادی وجود دارد که می توانید از آن ها مشاوره بگیرید و پس از بازدید محل با آن ها قرارداد بسته و کار خود را به آن ها بسپارید.

در انتخاب کفساب ساختمان حتما به استفاده از دستگاه های به روز، لقمه های ایتالیایی، مواد اولیه درجه یک و در نهایت قیمت خدمات کفسابی توجه کنید.

کفسابی پاک ساب با تجربه ۱۵ ساله در کفسابی انواع سطوح و سنگ، جزء به روز ترین کفسابی تهران محسوب می شود که با استفاده از نیرو های ماهر و آموزش دیده، آماده ارائه خدمات کفسابی در تمامی نقاط تهران و شهرستان ها می باشد.

شهروندان عزیز تهرانی در تمامی نقاط تهران که قصد انجام کفسابی و خدمات کفسابی دارید می توانید با ما تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن همکاران متخصص پاک ساب جهت بازدید از پروژه و ارائه مشاوره اولیه در محل مورد نظر شما حاضر و در کوتاه ترین زمان ممکن سطوح خانه شما به بهترین حالت ممکن پاک کنند.

کفسابی راه پله

قیمت کفسابی در تهران

قیمت کفسابی با توجه به خدمات ارائه شده متفاوت است و قیمت کفسابی انواع سنگ ها نیز با هم اختلاف دارند. به طور مثال هزینه کفسابی با مواد شوینده شیمیایی و کفسابی با لقمه های ایتالیایی متفاوت است و یا قیمت کفسابی گرانیت با هزینه کفسابی موزائیک متفاوت است. همچنین قیمت کفسابی بتن با سمباده زدن کف اختلاف بسیاری دارد.

البته توجه داشته باشید که با توجه به بازدید رایگان از محل و مشاوره رایگان، کمک بسیاری در تصمیم گیری بهتر دریافت خدمات را انجام دهید، همکاران پاک ساب تمامی جزییات کار و هزینه های تمام شده را در اختیار شما قرار می دهند.

قیمت کفسابی عموما از ۱۰ هزار تومان الی ۴۵ هزار تومان متغیر می باشد که با توجه به درخواست مشتری می تواند تغییر کند. عمده ترین معیارهای قیمت گذاری در کفسابی در زیر آمده است:

۱٫     قیمت گذاری کفسابی براساس متراش ساختمان و سطوح

۲٫     قیمت کفسابی با توجه به نوع سنگ به کار رفته در سطوح

۳٫     قیمت کفسابی با توجه به دسترسی محل سکونت

۴٫     قیمت کفسابی با توجه به کثیفی و میزان ناهواری سطوح

کفسابی سالن

کفسابی در کدام منطقه از تهران انجام می شود:

کفسابی شمال تهران

کفسابی جنوب تهران

کفسابی شرق تهران

کفسابی غرب تهران

کفسابی در مرکز تهران

کفسابی ساختمان در استان البرز (کرج)

انواع ساختمان های تهران که امکان انجام خدمات کفسابی در آن امکان پذیر است:

کفسابی ساختمان اداری دولتی و خصوصی در تهران

کفسابی مغازه تجاری و کفسابی سوپرمارکت در تهران

کفسابی ساختمان مسکونی  و کفسابی پارکینگ مجتمع مسکونی در تهران

کفسابی تالارهای مجالس و کفسابی سالن های پذیرایی در تهران

کفسابی مساجد و کفسابی امام زاده ها در تهران

کفسابی بیمارستان و کفسابی کلینیک در تهران

کفسابی برج چند طبقه در تهران

کفسابی پله و کفسابی پاگرد ساختمان در تهران

سنگسابیکفسابی

خدمات کفسابیسایت کفسابیقیمت کفسابیکفسابیکفسابی ایتالیاییکفسابی تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *