کفسابی تهران
قیمت کفسابی در تهران

کفسابی ارزان


قیمت کفسابی تهران

(ارزان ترین کفسابی تهران)

هزینه کفسابی و قیمت کفسابی در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. همان طور که می دانید کفسابی بر روی انواع سطوح از جمله کفسابی موزاییک، کفسابی گرانیت، کفسابی بتن، کفسابی پارکت، کفسابی مرمر، کفسابی کاشی، کفسابی تراورتن، کفسابی دهبید، کفسابی سرامیک و … می توان انجام داد، که قیمت کفسابی هر یک از موارد ذکر شده با دیگیر متفاوت است و هر کدام از آنها نیاز به تجربه و تجهیزات مخصوص به خود است. همچینین کفسابی را با توجه به هرینه کم آن در تمامی محل ها از جمله کفسابی اداره، کفسابی ساختمان، کفسابی بیمارستان، کفسابی سوله، کفسابی پارکینگ، کفسابی پله و پاگرد و … انجام داد. بعد از درخواست کارفرما و مشاوره با کفساب، باید در مورد انواع کفسابی ها کارفرما مطلع شود تا از خدمات کفسابی مورد نیاز خود آگاه و بعد تعیین قیمت شود.

بهترین کفسابی تهران

عوامل موثر بر قیمت کفسابی

۱- متراژ و وسعت پروژه کفسابی

هزینه کفسابی نیز مانند اکثر کارهای ساختمانی، بستگی به متراژ سطح دارد. به این صورت که هرچه متراژ کار بیشتر باشد، هزینه کفسابی تا حدودی پایین می آید، زیرا هزینه های حمل و نقل دستگاه کفسابی و هزینه های ایاب و ذهاب کاهش پیدا کرده و در نتیجه کفساب ماهر با استفاده از تجربه، میزان قرارداد را مشخص می کند و در صورت توافق با کارفرما قرارداد بسته می شود.

عمدتا پروژه های کفسابی در سطوح کمتر از ۱۰۰ متر مربع به صورت کنتراتی و بیشتر از ۱۰۰ متر به صورت متری قیمت گذاری می شود. پروژه های کوچک کفسابی در زمان کوتاهی به پایان می رسند و مبلغ قرارداد بین  کارفرما و کفساب به صورت توافقی می باشد اما در پروژه های بزگ کفسابی زمان و نیروی کار بیشتری برای انجام پروژه لازم است و در نتیجه کارفرما می تواند از تخفیف های جمعی بهره کافی را ببرد.

۲- دسترسی راحت به تمام نقاط پروژه کفسابی

دسترسی بهتر به تمامی نقاط پروژه میتواند در قیمت کفسابی تاثیر بگذارد، به عنوان مثال در ساختمان هایی در آن ستون بیشتری به کار رفته است، با توجه به اینکه امکان ساب زنی با دستگاه کفسابی در نزدیکی ستون وجود ندارد و باید باید به یا دستگاه های کفسابی دستی زده شود، زمان و در نتیجه کار بیشتری می برد. همچنین توجه داشته باشید کفسابی پله و کفسابی پاگرد نیز به صورت دستی انجام می شودو قیمت آنها به صورت عددی حساب می شود.

کفسابی در تهران

۳- عمر سنگ های پروژه کفسابی

همانطور که می دانید کفسابی در ساختمان های قدیمی و هم ساختمان های نو ساز مورد استفاده قرار می گیرند. هرچه عمر سنگ بیشتر و میزان ناهواری ها و کثیفی آن بیشتر باشد قیمت پروژه کفسابی نیز بالا می رود. زیرا برای صاف و صیقلی شدن سطح نیاز به انجام چندین مرتبه عملیات کفسابی بر روی سطح مورد نظر می باشد.

سطوحی که دو یا چند سال قبل روی آن خدمات کفسابی انجام شده باشد، با چند بار عمل کفسابی، مجددا مانند روز اول صاف و صیقلی می شود و زمان و کار کمتری برای اتمام پروژه می برد و در نتیجه هزینه کفسابی نیز کاهش پیدا می کند.

کفسابی درجه یک

۴٫ نیاز بازسازی و تعمیر سطوح در پروژه کفسابی

از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری کفسابی میزان نیاز به بازسازی سطوح است. عوامل مختلفی چون ریختن اسید بر روی سطح،  یا اوفتادن اجسام سنگین بر روی کف و یا باز شدن درز های میان سنگ و یا موزاییک هاست. برای ترمیم این عوامل و پاک کردن آثار آنها می توان از مواد بتونه مانند و یا مواد رزین برای ترمیم آنها استفاده کند، که با توجه به مواد مورد استفاده و میزان زمان مورد نیاز برای ترمیم سطح می تواند در قیمت گذاری آن تاثیر گذار باشد.

کفسابی راه پله

۵٫ دستگاه های مورد استفاده در پروژه کفسابی

به طور کلی دستگاه های کفسابی در دو نوع تک فاز و سه فاز تولید می شود و با توجه به نوع سنگ سطوح و میزان ناهمواری ها و نوع برق موجود در پروژه کفسابی مورد استفاده قرار می گیرند. داشتن برق سه فاز در محل پروژه یک امتیاط مثبت محسوب می شود، زیرا دستگاه کفسابی سه فاز از قدرت بیشتری برخرودار است و میزان زمان انجام پروژه را کاهش می دهد و هم چنین کیفیت تمام شده کار نیز به مراتب بیشتر از دستگاه کفسابی تک فاز است. کفساب پس از حضور در محل و باز دید از آن با توجه به شرایط گفته شده و پس از نیاز سنجی با کارفرما در مورد دستگاه های مورد نیاز اطلاعات کامل را می دهد.

کفسابی سالن

۶٫ جنس سنگ های سطوح پروژه کفسابی

همانطور که در ابتدای مطلب توضیح دادیم، یکی از عوامل موثر برای قیمت کفسابی، جنس سنگ سطوح پروژه است. زیرا که شرایط انواع سطوح با هم فرق دارد. دستگاه کفسابی مختلف، مواد مورد نیاز و هم چنین تعداد دفعات عمل کفسابی بر روی سطوح ها با هم اختلاف دارند.

 

۷٫ نوع کفسابی انجام شده در پروژه کفسابی

گروه کفسابی پاک ساب با بیش از ۱۵ سال سابقه کفسابی در تهران آماده ارایه خدمات کفسابی ارزان به همشهریان عزیز در سراسر تهران می باشد. جهت مشاوره و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید.

کفسابی

خدمات کفسابیسایت کفسابیقیمت کفسابیکفسابیکفسابی ارزانکفسابی پاک سابکفسابی تهرانکفسابی ساختمانکفسابی نانو

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *