کفسابی تهران
کفسابی تهران

خدمات کفسابی تهران

(ارائه دهنده خدمات کفسابی درجه یک در تهران و شهرستان ها)

در زمان های گذشته کف خانه ها و حیاط منازل را با موزاییک و یا سیمان و بتن می پوشاندند، اما با توجه به مقاومت این مواد و فرسایش آن ها، بتن به مرور زمان ساییده و یا ترک می خورد و موزاییک ها نیز درچار فرورفتگی و یا ایجاد سوراخ بر روی آن ها می شد. برطرف کردن ترک های بتن و سیمان امری طاقت فرسا و سخت می باشد و برای درست کردن فرورفتگی موزاییک نیز نیاز به تخریب و … لازم می باشد. به گذشت زمان این مصالح جای خود را به سنگ فرش و سرامیک دادند که بسیار مقاوم تر از بتن و موزاییک است و یکی از مهمترین دلایل استفاده این مصالح، قابل ترمیم بودن می باشد، به طوری که با استفاده از خدمات کفسابی و سنگسابی مانند روز اول درخشان و براق و صیقلی می شوند و نیازی به تخریب آن ها نمی باشد.

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که، وقتی نیاز به کفسابی و سنگسابی در تهران می گیریم چه کار باید بکنیم؟ چه زمان سطوح منزل و یا محل کار نیاز به کفسابی و سنگسابی دارند؟ خدمات کفسابی و سنگسابی به چه صورت است؟  کفساب و سنگساب ماهر دارای چه ویژگی است؟ هزینه کفسابی در تهران و کفسابی ساختمان چقدر است؟

خدمات کفسابی

مواردی که در زیر آمده و آن را مشاهده می کنید از جمله موارد خدمات کفسابی می شود:

  • خدمات کفسابی برای براق نمودن و صیقلی کردن سنگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.
  • از کفسابی بتن برای سطوح پارکت، اپوکسی، بتن و کفسابی سرامیک و کاشی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • از کفسابی برای پاک کردن و از بین بردن لکه های سطوح  و همچنین ضد عفونی کردن بیمارستان ها و مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرند.
  •  از خدمات کفسابی برای پرکردن درز سنگ ها، موزاییک و … با استفاده از چسب بتن و مواد رزین، بعد از عمل کفسابی استفاده می شود.
  •  از خدمات کفسابی  مواد نانو و پولیش، برای براقی و صیقلی تر شدن هرچه بیشتر سنگ ها  و همچنین برای افزایش طول عمر سنگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.
  •  کفسابی بر روی انواع سطوح از جمله: سنگ سابی گرانیت، کفسابی موزاییک، کفسابی دهید، کفسابی مرمر و سنگسابی تراورتن مورد استفاده قرار می گیرد.

کفسابی برای براق شدن، راه پله و پاگرد، حیاط خلوت، اماکن دولتی و خصوصی، کفسابی و سنگسابی محیط دانشگاه، مراکز تجاری،  هم چنین کفسابی رستوران، کفسابی و سنگ سابی تالار و باغ رستوران، کفسابی و سنگ سابی هتل، مراکز مختلف پذیرایی و گردشگری مورد استفاده قرار می گیرد.

کفسابی

خدمات کفسابی

خدمات کفسابی شامل خدمات گسترده ای می باشد، لذا کفسابی بر روی انواع مختلف سطوح قابل اجرا بوده اما روش های مورده استفاده برای هر سطح به صورت اختصاصی بوده  باعث درخشش و تمیزی هرچه بیشتر سطوح می گردد.  برای آشنایی هر چی بیشتر با خدمات کفسابی متن زیر را به صورت کامل مطالعه نمایید:

کفسابی موزاییک

موزاییک یکی از رایج ترین مصالح مورد استفاده در سطوح منازل، حیاط و … می باشد و آن قسمت از موزاییک که در آن رفت و آمد افراد و عبور ماشن ها قرار دارند خیلی زود فرسوده شده و همچنین با ریختن مواد شیمیایی و آلاینده های مختلف دچار تیرگی شده و  براقی اولیه خود را از دست می دهند و در این زمان نیاز به انجام خدمات کفسابی بر روی آن دارند.

 برای کفسابی و یا سنگسابی موزاییک ابتدا باید از جنس و مواد به کار رفته در آن آگاه شد، زیرا انواع مختلف و گوناگونی از موزاییک ها وجود دارد. پس از آن باید با استفاده از تجهیزات کفسابی خاص آن اقدام به کفسابی موزاییک نمود، هم چنین می توان از مواد رزین برای براق شدن و افزایش طول عمر آن نیز استفاده کرد.

سنگسابی سنگ

با توجه به مطالبی که در کفسابی موزاییک بیان کرده ایم، در سنگسابی سنگ ها نیز اولویت اول آن تشخیص جنس سنگ سطوح می باشد. سنگ ها انواع مختلفی دارند که برای کفسابی و سنگسابی آن از روش های خود استفاده نمود. سنگسابی انواع سنگ های دهبید ، صلصالی ، هرسین ، آباده ، خوبان ، شیراز و سنگسابی انواع  گرانیت های نهبندان ، خرم آباد ، نطنز ، مروارید و و ساب زدن انواع موزاییک ، بتن ، سرامیک از جمله آن ها می باشد.

کفسابی پارکت

خدمات کفسابی بر روی پارکت ها نیز انجام می شود اما باید در انجام آن دقت بیشتری داشت. زیرا این کفپوش ها مصنوعی هستند و پلاستیک اصلی ترین ماده تشکل دهنده آن می باشد. به همین دلیل باید برای جلوگیری از آسیب به آن در هنگام کفسابی باید به حرارت ایجاد شده در حین کار توجه نمود.

یکی دیگر از مواردی که باید هنگام کفسابی پارکت توجه نمود استفاده از مواد شوینده است، زیرا استفاده از مواد شوینده اسیدی که میزان اسید بالایی دارند باعث از بین رفتن پارکت می شود. با توجه به موارد ذکر شده باید در انجام کفسابی پارکت دقت ویژه ای را به عمل آورد.

خدمات کفسابی

درزگیری سطوح بعد از عمل کفسابی

درزگیری سطوح بعد از عمل کفسابی و پر کردن فضای خالی بین سنگ ها باعث ماندگاری بیشتر سنگ شده و از تکان خوردن و خارج شدن آن جلوگیری می کند. این عمل با استفاده از رزین و چسب بتن انجام می گیرد و هم چنین ایراد سنگ سطوح رفع می شود.

توجه داشته باشید که اگر سنگسابی بر روی سطوح انجام نگیرد، به مرور زمان با نفوذ آب از میان درز ها به عمق سنگ باعث از بین رفتن سنگ می شود.

کفسابی پاک ساب با بیش از بیست سال سابقه کفسابی در تهران و شهرستان ها تمامی خدمات کفسابی، سنگسابی و نماشویی را با استفاده از کادر مجرب و دستگاه های روز کفسابی  بهترین کیفیت در کمترین زمان ارائه می دهد. جهت مشاوره و تعیین وقت بازدید از محل با ما تماس بگیرید.

کفسابی

خدمات کفسابیسایت کفسابیکفسابیکفسابی تهرانکفسابی ساختمانکفسابی نانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *