کفسابی تهران

کفسابی ایتالیایی

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری و کشف تکنولوژی های جدید، تحولی در خدمات کفسابی به وجود آمده است که هزینه های آن را تا حد قابل توجهی پایین آورده است. اما یکی از پرطرفدارترین خدمات کفسابی، کفسابی ایتالیایی است که نام آن برگرفته از کشور ایتالیا و مبدا آن می باشد. در سنگسابی ایتالیایی، سطوح کاملا صیقلی و شفاف می شوند و از خدمات درجه یک کفسابی، مناسب برای سنگ های تراورتن، مرمر و گرانیت است و همچنین از نوع خدمات کفسابی لوکس و گران قیمت می باشد. برای همین سنگسابی ایتالیایی را در اماکن لوکس و پر زرق و برق انجام می دهند تا زیبایی محل را چند برابر کند. نمایشگاه داران اتومبیل، نمایندگی های محصولات خارجی، تالارهای پذیرایی، مراکز خرید مجلل و … از عمده مکان هایی می باشد که انجام خدمات کفسابی ایتالیایی به آن ها توصیه می شود.

کفسابی ایتالیایی چیست؟

سنگسابی ایتالیایی به خدمات کفسابی می گویند که در آن عملیات کفسابی توسط دستگاه های کفسابی و لقمه ها و پولش های ایتالیایی طی چندین مرحله بر روی سطوح انجام می شود تا سطح کاملا صیقلی و مانند آیینه شود. این نوع کفسابی در مقایسه با سایر خدمات کفسابی از نظر براقیت، کیفیت و شفافی به مراتب بهتر از کفسابی های دیگر می باشد.

کفسابی ایتالیایی در حدود دوازده مرحله سنگسابی انجام می شود که با توجه به جنس سطوح و میزان کثیفی و خرابی ممکن است بشتر و یا کمتر شود. این مراحل با توجه به تجربه کفساب بر روی سطح انجام می گیرد.

برخی از ساختمان سازان و پیمانکاران بعد از انجام عملیات سطوح،  کفسابی را عملی غیر ضروری می دانند، اما باید توجه داشت که خدمات سنگسابی که به مراتب قیمت آن کمتر از قیمت تمام شده سنگ است، باعث زیبا تر شدن هرچه بیشتر سنگ و رفع مشکلات عمده سطح می شود که در بخش کفسابی چیست به صورت کامل بیان شده است.

برای انجام عملیات کفسابی، نیاز به امکانات مناسب و مراحل مخصوص است که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم.

  1. دستگاه کفسابی ایتالیایی:

یکی از مهمترین ابزار های مورد استفاده در سنگسابی ایتالیایی دستگاه مورد استفاده آن است. استفاده از دستگاه کفسابی سه فاز و صنعتی، موجب افزایش بازدهی و کیفیت کار می شود. اما در صورت نبود برق سه فاز در محل می توان از دستگاه کفسابی تک فاز نیز استفاده کرد.

  1. لقمه های کفسابی ایتالیایی:

از ابزار های مهم کفسابی که در دستگاه سنگسابی مورد استفاده قرار می گیرد، صفحه دایره شکل است که قطر و جنس آن ها با یکدیگر متفاوت است. تفاوت سنگسابی ایتالیایی با کفسابی معمولی استفاده از لقمه های ایتالیایی است که باعث درخشان شدن بیشتر سطح می شود. استفاده از پد الماسی و اسیدی در سنگسابی ایتالیایی نیز باعث افزایش درخشندگی و کیفیت نهایی سنگسابی می شود.

  1. آماده سازی سطح برای انجام سنگسابی ایتالیایی

برای انجام بهتر عملیات کفسابی پر کردن درز ها و رفع ترک ها و شکستگی سنگ ها از اولویت بالایی برخوردار است. در صورت انجام ندادن این مرحله، سطح دارای ناهمواری و فرورفتگی می شود که باعث کاهش کیفیت نهایی کار می شود. برای پرکردن درزها می توان از بتونه سنگی و یا رزین، با توجه به درخواست مشتری استفاده کرد. هم چنین مواد جدیدی مانند ماستیک و اپوکسی ایتالیایی، جایگزین رزین شده است که از ماندگاری بیشتری برخوردار است.

  1. مراحل انجام کفسابی ایتالیایی:

همان طور که در بالا بیان کردیم، سنگسابی ایتالیایی در طی ۱۲ مرحله سنگسابی انجام می شود. اما این مراحل با تشخیص کفساب ماهر، با توجه به تجربه ای که دارد قابل تغییر است. هم چنین جنس سنگ نیز در تعداد این مراحل تاثیر زیادی دارد. این مراحل، شامل پاک کردن لکه ها و آلودگی ها از سطح، انجام عملیات رزین و پرکردن درز ها و شکستگی سنگ ها، سنگسابی با لقمه های ایتالیایی، استفاده از پد های مخصوص و در پایان پرداخت نهایی کار است.

قیمت کفسابی ایتالیایی

قیمت و هزینه سنگسابی ایتالیایی به صورت متر مربع و یا پروژه ای تعیین می شود و با توجه به جنس سنگ سطوح و کیفیت درخواستی کارفرما از ۲۰ الی ۴۰ هزار تومان متغیر می باشد. برای اطلاع از قیمت کفسابی و سنگسابی و عوامل تاثیرگزار بر تعیین قیمت بخش قیمت کفسابی را مطالعه کنید.

کفسابی پاک ساب با بیش از ۱۵ سال سابقه در تهران و شهرستان ها آماده ارائه خدمات به همشریان تهرانی می باشد. استفاده از دستگاه سنگسابی ایتالیایی سه فاز و تک فاز، بهترین لقمه های ایتالیایی و تجربه چندین ساله ما را از دیگر شرکت های سنگسابی متمایز می کند. جهت مشاوره و بازدید رایگان از محل شما کافیست با ما تماس بگیرید، همکاران ما جهت بازدید و ارائه مشاوره تخصصی در محل حاضر و تمامی نکات لازم را به شما اعلام می کنند.

«حرفه ما تمیز کردن سطوح به بهترین حالت ممکن است»

سنگسابیکفسابیکفسابی ایتالیاییکفسابی پاک سابکفسابی تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *